HAKKIMIZDA

Bizler estetikten, zarafetten ve işlevsellikten ödün vermeden rahatlığı ve hayat kalitesini ön planda tutarak kendimize özgün ürünler tasarlıyoruz. Tasarımın ruhunu ürettiğimiz ürünlerin içine adeta işleyerek sizlere yaşayan ve yaşatan yaşam alanları inşa ediyoruz.

Yaptığımız tasarımları; insanların ürünü kullanma biçimleri ve kullanırken hissedeceği duyguları düşünerek tasarladığımız için ürettiğimiz her ürün kişiye özeldir. Özgün fikirlerimizin tasarımlarımıza karakter kattığını biliyor ve sizlere daha lüks bir yaşam vaadediyoruz.

Projelerimizde müşterilerimizin taleplerini yerine getirerek ve işi zamanında teslim ederek müşterilerimizin güvenini kazanmayı ilke ediyoruz.

Hayalini kurup ürettiğimiz ürünlerle yaşam alanlarınızı daha yaşanabilir kılmak için sektörün öncü firmaları arasında olma yolunda ilerleyişimize devam edeceğiz.

 

PODİUM

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmet sunmak. Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.Rekabetçi üstünlüğünü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak ve güveni sunarak Türkiye’de ve dünyada saygın ve öncü marka olabilmek ve bunu sürdürülebilir hale getirmek

VİZYONUMUZ

Ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip olmaktır. Önce müşteri memnuniyeti ilkesini esas edinen, yenilikçi bir kimlikle çağın standartlarına uygun, kaliteli ve konforlu ürünler üretip yaşam alanlarınıza değer katmak

ESİLA MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ TEKSTİL
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Mahmudiye Mahallesi 29. Mobilya Sokak No:14
Tel:0090 224 718 5424 – 0090 224 718 54 22
İNEGÖL V.D. 379 039 0234 İNEGÖL-BURSA
Mersis No: 0379039023400011
Ticaret Sicil No: 9915 Oda Sicil No: 11735